Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Beta w kolorach San Remo i biały doskonale odnajdzie się w nowoczesnej sypialni. Będzie także dobrym odniesieniem do aranżacji w stylu skandynawskim. Cena łóżka ok. 789 zł. Fot. Helvetia Wieruszów

Meble w sypialni. Modne propozycje w cenie do 2 tys

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 28 lip 2016 11:28 (aktualizacja: 28 lip 2016 12:13)

W sklepach dostępnych jest dużo interesujących kolekcji mebli do sypialni, w ciekawych wariantach kolorystycznych, bez trudu odnajdziemy więc zestaw idealny dla siebie. Prezentujemy kolekcje, które nie kosztują więcej niż 2 tys.

Odpowiednio dobrane meble są sekretem pięknej i przytulnej sypialni. Sypialnia jest przede wszystkim miejscem wypoczynku po trudach całego dnia, dlatego musi być wygodna i atrakcyjna wizualnie. 

Najmodniejsze aktualnie sypialnie kojarzą się z nowoczesnością. Wyróżniają je białe, lakierowane, minimalistyczne fronty. Nie znajdziemy tu nostalgicznego baldachimu czy rzeźbionych elementów. Bardzo modne jest efektownie łączenie materiałów i kolorów, np. jasnego drewna z kolorem białym. Dekory imitujące drewno doskonale łączą się także z frontami laminowanymi, lakierowanymi  i akrylowanymi. 

W galerii znalazło się też kilka propozycji dla wielbicieli bardziej tradycyjnych rozwiązań. Wygodne łoża, pojemne szafy, dekoracyjne zagłówki i stylowe detale - to przepis na klasyczną sypialnię w drewnie. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA