Meble.com.pl - komfort na miarę

Sypialnia "Manhattan" to propozycja dla poszukujących oryginalnych, a zarazem stonowanych stylizacji wnętrz. Wszystkie meble z kolekcji wykonane zostały z płyty laminowanej w kolorze dąb Nebraska biały połysk. Fot. Stolwit

Meble w sypialni. Najmodniejsze kolekcje w połysku

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 17 gru 2014 13:59 (aktualizacja: 22 gru 2014 07:55)

Meble na wysoki połysk podkreślają nowoczesny i elegancki charakter sypialni. Z kolei bogata gama kolorów połyskujących frontów pozwala tworzyć naprawdę ciekawe aranżacje.

Sypialnia w połysku to propozycja dla amatorów eleganckich i stylowych wnętrz. Wyrazisty charakter połyskujących mebli sprawi, że nabierze ono też nowoczesnego wyglądu. 

Kolejną zaletą wykończonych w połysku mebli do pokojów sypialnianych jest to, że optycznie powiększają pomieszczenie. Cecha ta jest o tyle przydatna i  istotna, że zdecydowana większość sypialni w polskich mieszkaniach nie jest zbyt duża. Poza tym "odbijające światło" meble nie przytłaczają wnętrza i dają wrażenie świeżości, co w przypadku sypialni ma dość duże znacznie.

Warto zauważyć, że coraz większa część połyskujących mebli do sypialni nie jest już utrzymana w królującej jeszcze do niedawna niepodzielnie bieli. Producenci coraz odważniej wprowadzają do swoich ofert meble utrzymane w mocnych, wyrazistych barwach. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA