Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Kardamon. Fot. Dig Net

Meble w sypialni: nowości w sklepach. Dużo ciekawych zdjęć

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 21 lis 2014 12:16 (aktualizacja: 24 lis 2014 08:32)

Miękkość, prostota, stonowane barwy, miłe w dotyku materiały, nastrojowe oświetlenie - wszystko to określa charakter najmodniejszych mebli do sypialni. Zobaczcie co oferują sklepy meblowe.

Jak wyglądają w tej chwili modna aranżacja sypialni? Nieważne, czy jest mała czy duża - musi swoim wyglądem sugerować przytulność, wygodę, cieszyć oko, a także obiecywać komfortowy wypoczynek.

Nic dziwnego więc, że prawdziwy hit tegorocznych kolekcji to łóżka w całości lub w części pokryte tapicerką. O ich popularności może przesądzać chęć uniknięcia kontaktu z zimną, metalową ramą tuż po przebudzeniu - takie łóżka są przecież synonimem przytulności, na równi z puchową kołdrą. Pokrycie mebla od stóp do głów tapicerką to także rozwiązanie kojarzące się z niezwykłym komfortem: takie łóżka od razu przywodzą na myśl pokój w luksusowym hotelu. 

Warto też zwrócić uwagę na łóżka drewniane, zwłaszcza te z dodatkowym oświetleniem mocowanym w wezgłowiu. Ciekawym elementem takich kolekcji jest szeroki panel umieszczany w zagłówku, który daje optyczne wrażenie połączenia łóżka z szafkami.

W przypadku szaf, szafek nocnych i komód oferowane kolekcje charakteryzują się różną aranżacją szuflad i frontów. Chociaż obserwując ofertę sklepów dominują trendy nowoczesne (proste, geometryczne bryły, brak zbędnych ozdób i dodatków, minimalizm form), jest też dużo propozycji dla osób zainteresowanych ponadczasową, uniwersalną klasyką i wymyślnymi formami mebli stylizowanych. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA