Meble.com.pl - komfort na miarę

Sypialnia Lux stripes. Nowoczesne aranżacje wnętrz chętnie wykorzystują kolekcje mebli, które operują kontrastowymi zestawami kolorystycznymi. Fot. Maridex

Meble w sypialni. Piękne kolekcje w bieli

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 09 maj 2016 09:13 (aktualizacja: 09 maj 2016 09:30)

Białe meble w sypialni prezentują się wyjątkowo urokliwie. Sprawdzą się nawet w najmniejszym wnętrzu. Zobacz jakie kolekcje proponują producenci.

Sypialnia urządzona w bieli jest stonowana oraz pełna wizualnej przestrzeni. Wnętrze prezentuje się czysto i schludnie. Jasne barwy sprawdzą się w każdej aranżacji, niezależnie od jej stylistyki. Zarówno kolekcje w wysokim połysku - nowoczesne i minimalistyczne, jak również stylowe - z rzeźbieniami i ornamentami, w bieli prezentują się doskonale.

Biel i cała paleta jej odcieni współgra harmonijnie ze wszystkimi innymi kolorami, łatwo więc można ją łączyć z różnymi dodatkami. Dzięki temu możemy w bardzo prosty sposób całkowicie odmienić wygląd sypialni, kiedy tylko przyjdzie nam na to ochota. Wystarczy kilka dekoracyjnych elementów, by nasz pokój sypialniany zyskał inny klimat czy charakter.

Białe meble do sypialni występują w wersji "total look", bądź też są urozmaicone wstawkami z drewna lub kolorowej płyty. Najmodniejsze aktualnie są bryły w połysku, jednak nie brakuje także mebli w macie. Połysk to świetna ozdoba mebli nowoczesnych, wyróżniających się lekką bryłą oraz formą. Meble klasyczne są równie interesujące. Odznaczają się pięknem, elegancją i finezją detali. Wszystko jest w nich skrupulatnie dopracowane, każdy szlif i element. 

 

WASZE KOMENTARZE (2) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA