Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Raflo inspirowana jest fakturą naturalnego, surowego drewna. Fot. Black Red White

Meble w sypialni. Piękne kolekcje w połysku

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 27 kwi 2017 10:41 (aktualizacja: 27 kwi 2017 10:50)

Meble w połysku to świetne rozwiązanie do małych wnętrz. Lśniące powierzchnie odbijają światło i sprawiają, że pomieszczenie wydaje się wizualnie większe.

Meble z połyskującymi frontami są idealne do niewielkich wnętrz. Szczególnie warte w tym przypadku są kolekcje z białymi frontami, bo optycznie powiększają wnętrze, dają efekt głębi i większej przestrzeni. Meble na wysoki połysk świetnie wpisują się w nowoczesną stylistykę wnętrza. Im jaśniejsze, tym lżejsze i bardziej subtelne wydaje się wnętrze. Z kolei ciemniejsze wykończenie frontów, tym efekt elegancki i luksusowy.

Meble w połysku mogą wydawać się nieco chłodne w wyrazie, jednak  dzięki odpowiednim dodatkom, tj. drewniana podłoga, miękki dywan czy kolorowe poduszki nasza sypialnia zyska cieplejszy wygląd. Można je dowolnie komponować z innymi elementami wnętrza. Łatwo dobrać do nich ciekawą fototapetę, intrygujący kolor ścian, dywany i inne drobiazgi.

Warto wspomnieć, że na gładkich powierzchniach bardziej widoczne są odciski palców i drobne zarysowania. Trzeba pamiętać także, że im ciemniejsze fronty mebli, tym bardziej widoczne będą ślady użytkowania i konieczność czyszczenia. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA