Meble.com.pl - komfort na miarę

"Wenecja" marki Szynaka to kolekcja złożona z minimalistycznych brył, charakteryzujących się prostą formą. Fot. Szynaka Meble

Meble w sypialni. Prezentujemy 10 nowości

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 04 lis 2014 12:09 (aktualizacja: 05 lis 2014 08:23)

Jeśli chodzi o ich wzornictwo wybór mebli do sypialni jest bardzo bogaty. W ich ofercie producentów dostępne są zarówno wzory klasyczne, jak też bardzo nowoczesne. Wybrane prezentujemy w dzisiejszej galerii.

Nowoczesne sypialnie charakteryzują się różnorodnością mebli w zestawach. Pomimo coraz powszechniejszych szaf wnękowych i garderób, nadal ważną część sypialni stanowi szafa tradycyjna, najczęściej trzy - lub czterodrzwiowa, wyposażona w jedno bądź dwa lustra. Nie wyszły z mody toaletki, choć ich funkcja w stosunku do pierwowzorów uległa zmianie - w zasadzie pełnią rolę głównie dekoracyjną. Znacznie częściej też występuje komoda, nad którą jest zawieszone lustro. 

Nocne szafki i stoliki (często wbudowywane w konstrukcję łóżka) to niemal podstawowe rozwiązanie w meblach do sypialni. Zazwyczaj są mocowane na specjalnych panelach stanowiących wezgłowie łóżka, na nieruchomych lub mobilnych wysięgnikach po bokach. Uzupełnieniem obowiązkowego wyposażenia sypialnianego są lampki nocne, szufladki na drobiazgi i kieszonki lub półeczki w wezgłowiu na słuchawki, budzik czy gazetę. Coraz ciekawsze są też wezgłowia łóżek. Warto zwrócić uwagę zwłaszcza na modele obite tkaniną lub skórą. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA