Meble.com.pl - komfort na miarę

Sypialnia Izera. Dekor idealnie oddaje rysunek drewna i jego usłojenie. Wybarwienie płyty meblowej ciekawie komponuje się z ciemnobrązowym, oszklonym frontem szafy. Fot. FM Bravo

Meble w sypialni. Prezentujemy 15 absolutnych nowości!

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 27 lut 2015 09:40

Co wyróżnia najnowsze propozycje mebli do sypialni? Modna sypialnia może być nowoczesna, nawiązywać do stylu skandynawskiego, glamour lub eko - wszystko zależy od tego, jakie lubimy wnętrza i jak mamy urządzone mieszkanie.

Najmodniejsze aktualnie sypialnie kojarzą się z nowoczesnością. Wyróżniają je białe, lakierowane i minimalistyczne fronty. Nie znajdziemy tu klasycznego drewna, nostalgicznego baldachimu czy rzeźbionych elementów. Prosta forma i gra kolorów i wzorów - to głównie wyróżniki nowoczesnych sypialni. 

W galerii znalazło się też kilka propozycji dla wielbicieli bardziej tradycyjnych rozwiązań. Wygodne łoża, pojemne szafy, dekoracyjne zagłówki i stylowe detale - to przepis na klasyczną sypialnię w drewnie. Bardzo modne jest efektownie łączenie materiałów i kolorów, np. drewna z kolorem białym. Dekory imitujące drewno doskonale łączą się także z frontami laminowanymi, lakierowanymi  i akrylowanymi.

Zobaczcie 15 najnowszych kolekcji. Wszystkie są aktualnie dostępne w polskich sklepach meblowych.  

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA