Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Saragossa w kolorze biały i czarny połysk. W skład kolekcji wchodzą łóżko, szafki nocne, komoda oraz szafy. Cena łóżka: od 799 zł. Fot. Agata Meble

Meble w sypialni. Śliczne kolekcje za mniej niż 2 tys

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 17 maj 2016 09:38 (aktualizacja: 17 maj 2016 11:13)

Wybór mebli do sypialni w polskich sklepach jest dość bogaty. Specjalnie dla was wyselekcjonowaliśmy kolekcje, które nie kosztują więcej niż 2 tys.

Aranżacja wnętrza sypialni nie jest prosta. Meble i zastosowane rozwiązania muszą bowiem w pełni zaspokajać nasze oczekiwania, potrzeby, a przy tym sprostać naszym możliwościom finansowym. 

W polskich sklepach meblowych wybór łóżek, które nie kosztują więcej niż dwa tysiące złotych jest spory. Mogą to być niewielkie łóżka z dodatkowymi szufladami, dedykowane do sypialni singla, duże łoża z pięknym, dekoracyjnym wezgłowiem czy też łóżka tapicerowane, wyposażone w praktyczny schowek na pościel. Taką dodatkową skrytkę docenią na pewno osoby, które mają małą sypialnię i starają się jak najlepiej wykorzystać w niej przestrzeń.

Natomiast jeśli nasza sypialnia jest duża śmiało możemy wstawić do niej czarne, eleganckie łoże, które stworzy ciekawy kontrast na tle jasnych ścian. Wielbicielom efektownych rozwiązań do gustu przypadną również łóżka podświetlone światłem LED. Podkreślone jasną poświatą wezgłowie lub boki łóżka to znakomity sposób na stworzenie nastrojowej atmosfery w sypialni.

Jak widać, każde łóżko ma swoje zalety, a jego wybór zależy od naszych indywidualnych upodobań. Prezentowana galeria z pewnością nieco go ułatwi. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA