Meble.com.pl - komfort na miarę

Sypialnia Cremona to gładkie, podświetlone fronty szafy dwudrzwiowej, wysoka komoda, dwie szafki nocne oraz łoże o klasycznej linii i z wysokim wezgłowiem. Meble dostępne są w dwóch kolorach - jasnym oraz czekoladowym. Fot. Stolwit

Meble w sypialni. Sprawdź nowoczesne łóżka drewniane

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 24 marz 2015 09:21 (aktualizacja: 25 marz 2015 08:41)

Drewniane meble do sypialni to absolutny "must have" tego sezonu. Za co je kochamy? Łóżka, szafy i komody pełnią swoje funkcje przez lata, a ich klimatyczna stylistyka nigdy nie wychodzi z mody.

Rysunek drewna sprawia, że wnętrze sypialni staje się ciepłe oraz budzi pozytywne i relaksujące skojarzenia. Otoczeni meblami wykonanymi z litego drewna czy oklejonymi fornirem lepiej wypoczywamy. W takiej sypialni panuje bowiem atmosfera przytulności i ciepła, nawet jeśli forma mebli jest na wskroś nowoczesna. Jeśli meble wykonane w całości z drewna wydają nam się zbyt przytłaczające. Na rynku mamy wiele kolekcji, które łączą drewno innymi z materiałami. Metalowe stelaże czy nóżki drewnianych łóżek ciekawie kontrastują z naturalnym, litym drewnem oraz podkreślają jego usłojenie. 

Nowoczesne łóżka drewniane nie są bogato zdobione. Wyróżnia je raczej prosta konstrukcja, czasem oparta na wysokich nóżkach, które optycznie "odrywają" mebel od ziemi. Takie połączenie sprawia, że łóżko nie góruje nad aranżacją sypialni, a jedynie stanowi jej element składowy. Kolejnym ocieplającym elementem drewnianej aranżacji sypialni może być tapicerowany zagłówek. Niezależnie od tego czy jest zintegrowany z łóżkiem czy też występuje niezależnie - jak najbardziej wpisuje się w obowiązujące trendy aranżacyjne. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA