Meble.com.pl - komfort na miarę

Łoże Arkon z podnoszonym stelażem, jest niezwykle komfortowe. Fot. Delife

Meble w sypialni. Szałowe łóżka, które musisz zobaczyć!

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 04 lut 2015 15:22 (aktualizacja: 05 lut 2015 08:24)

Łóżko to mebel z którego korzystamy chyba najczęściej. Jego zakup należy więc dobrze przemyśleć. Wybór jest duży...dziś prezentujemy modele zaprojektowane z myślą o tych, którzy cenią oryginalne i fantazyjne wzornictwo.

W dzisiejszych czasach, jeśli chodzi o aranżację wnętrza liczy się przede wszystkim pomysł. Wybierając łóżko warto zastanowić się nad zakupem modelu, który wyróżni wnętrze naszej sypialni i spełni rolę mocnego akcentu we wnętrzu.  Styl, elegancja i niebanalne wzornictwo - to cechy charakterystyczne dla łóżek tego rodzaju. Charakteryzują je niezwykłe formy, okazałe zagłówki - te proste i tapicerowane, oraz nietypowo dekorowane wezgłowia. 

Łóżko z pikowanym zagłówkiem to hit wśród mebli do sypialni. Nie tylko efektownie wygląda, ale również zapewnia relaks i niezwykły komfort. Dzięki temu, że jest wysoki i miękki, można swobodnie oprzeć na nim plecy, np. podczas czytania książki czy wieczornej rozmowy z mężem. Wysokie, dekorowane wezgłowie ma także inne zalety - chroni ścianę przed zabrudzeniem czy zniszczeniem.

Zobaczcie naprawdę szałowe łoża sypialniane. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA