Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Lorem cechuje się współczesną, prostą, stylistyka oraz ponadczasowe wzornictwo. Meble wykonane są z drewna dębowego, który delikatnym rysunkiem na frontach ozdobi wnętrze sypialni. Kolekcja uzupełniona jest o tapicerowane łóżko z wysokim zagłówkiem. Fot. Paged

Meble w sypialni. Wygodne łóżka z pojemnikiem na pościel

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 16 cze 2017 07:14

Łóżko z pojemnikiem na pościel to świetne rozwiązanie do małej sypialni. Meble oferuje nie tylko komfort spania, ale także zapewnia dodatkowe miejsce do przechowywania.

Łóżka z pojemnikiem na pościel zyskują coraz większe uznanie. Mebel świetnie sprawdza się we wnętrzach ograniczonych pod względem przestrzeni. Wygodny w użytkowaniu pojemnik oferuje dodatkowe miejsce do przechowywania. Łóżka z pojemnikiem są nieco wyższe od tradycyjnych, ale mają jeszcze inną zaletę. Dzięki temu, że są w pełni zabudowane, nie gromadzi się pod nimi kurz czy wszelkie inne zabrudzenia. 

Pojemniki występują pod postacią wysuwanych szuflad lub jako element oparty na specjalnym stelażu otwieranym do góry. Inne modele łóżek posiadają także ukryte szuflady w wezgłowiu łóżka. Taka dodatkowa półka pozwala przechowywać osobiste drobiazgi, które zazwyczaj trzymamy w bliskiej odległości od łóżka, tj. leki czy biżuterię.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA