Fot. Giessegi

Fot. Giessegi

  • Autor: bm
  • 17 sie 2017 17:33 (aktualizacja: 18 sie 2017 12:42)

Meble wielofunkcyjne - doskonałe rozwiązanie do małych mieszkań

Kompaktowe meble o wielu funkcjach mogą okazać się doskonałym rozwiązaniem nie tylko w pokoju młodzieżowym. Łóżko zintegrowane z regałem na książki i pojemnikami do przechowywania, kanapa połączona ze stolikiem kawowym i schowkiem na laptop - to też ciekawy pomysł na "dorosłe" wnętrze.

Model "4You" firmy Vox to zdecydowanie więcej niż łóżko. Mieści w sobie spory regał, pojemniki do przechowywania, a specjalnie zaprojektowane łóżeczko dziecięce może być dostawką, stanowiącą niemal integralną całość z łóżkiem. Przykładów takich meblowych "kombajnów" jest na rynku znacznie więcej - coraz częściej dedykowane są nie tylko pokojom dziecięcym i młodzieżowym. Wybierając na przykład sofę z dodatkowymi funkcjami, możemy zrezygnować z oddzielnego stolika kawowego, barku na napoje, a nawet z biurka, bowiem doskonale zastąpi je ruchoma półka na laptop. W niektórych modelach mebli tapicerowanych dołączona jest nawet mała biblioteczka. Łóżko zintegrowane z szafkami nocnymi to już żadna nowość, ale dodatkowe półki na książki i drobiazgi to jeden z pomysłów ostatnich sezonów.

W naszej fotogalerii warto zwrócić uwagę na pomysły producentów zagranicznych, którzy oferują zabudowy niemal całych pomieszczeń - łączące w sobie łóżka, biurka, szafy i regały. Zaletą takich rozwiązań jest - obok funkcjonalności - również spójność stylistyczna i kolorystyczna wnętrza.

 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce