Narożnik Vento z ruchomymi zagłówkami. Fot. Caya Design

Narożnik Vento z ruchomymi zagłówkami. Fot. Caya Design

  • Autor: bm
  • 18 lut 2018 13:34 (aktualizacja: 20 lut 2018 11:39)

Meble wypoczynkowe ze skóry i ekoskóry - wybór na lata

Zestaw wypoczynkowy tapicerowany naturalną skórą lub jej wysokiej jakości imitacją to salonowy "pewniak". Taki mebel niemal zawsze będzie dobrze wyglądał, niezależnie od stylu, w jakim urządzimy mieszkanie. Będziemy cieszyć się nim przez wiele lat, będzie bowiem trwały i łatwy do utrzymania w czystości.

Wybierając mebel tapicerowany skórą, zapewniamy sobie komfortowy wypoczynek na wiele lat. Warunkiem, oczywiście, jest odpowiednia pielęgnacja - uzależniona od rodzaju skóry i od tego, jak sofa jest eksploatowana. Inaczej będziemy bowiem dbać o mebel narażony np. na uszkodzenia spowodowane przez dzieci czy zwierzęta, używany często do spotkań towarzyskich, a inaczej - jeśli będzie on użytkowany znacznie mnie intensywnie.

Szukając odpowiedniej sofy czy narożnika, nie zapominajmy, że najlepsze rozwiązania zazwyczaj są najprostsze. Wybierajmy więc w miarę proste, uniwersalne formy mebli. Takie bowiem sprawdzą się w różnych rodzajach pomieszczeń - nie tylko w salonie, ale także np. w gabinecie. Będą pasować zarówno do nowocześnie urządzonego loftu, jak i do salonu utrzymanego w stylu  klasycznym. No i - co najważniejsze - nie znudzą nam się przez wiele lat, bo tak długo mogą służyć nam skórzane meble. One zawsze będą prezentować się elegancko i podkreślą prestiż wnętrza, tworząc klimat dyskretnego luksusu.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce