Meble.com.pl - komfort na miarę

Sypialnia R&O ma ciepły kolor drewna, który sprawi, że sypialnia stanie się przestronna i przytulna jednocześnie. Fot. Meble Vox

Meble z drewna. 20 pięknych kolekcji do sypialni

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 14 maj 2015 12:30 (aktualizacja: 15 maj 2015 08:56)

Piękne, naturalne, ciepłe... zalety drewna można wymieniać bez końca. Dlatego meble z rysunkiem drewna są najlepszym pomysłem do urządzenia przytulnej i klimatycznej sypialni. Zobaczcie 20 pięknych kolekcji.

Meble w kolorze drewna są zawsze modne. To gwarancja dobrze urządzonego wnętrza na długie lata. Ponadto drewno ma naturalne właściwości ocieplania wnętrz, dzięki czemu jest to doskonały surowiec dla mebli sypialnianych. Meble z drewna, zarówno tego naturalnego, jak i wykończone fornirem, który je imituje, są przyjemne w odbiorze i dodają wnętrzu ciepłego klimatu. 

Samo w sobie drewno jest już ciepłym materiałem, który ponadto jest przyjemny w dotyku. Na meblach z naturalnego drewna czuć często porowatą strukturę, sęki lub zagłębienia. Jeśli chcemy stworzyć w sypialni przyjemny i przytulny nastrój, wybierzmy właśnie meble drewniane. Nowoczesne forniry również zapewniają podobne doznania estetyczne i do złudzenia przypominają prawdziwy surowiec.

Kolejną zaletą jest także fakt, że z ich pomocą można stworzyć aranżację w niemalże każdym stylu. Pasują dobrze do wnętrz skandynawskich, prowansalskich, rustykalnych, jak również eleganckich. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA