Meble.com.pl - komfort na miarę

Meble drewniane z kolekcji Atelie firmy Meble Krysiak. Fot. Meble Krysiak

Meble z litego drewna. 10 kolekcji, które Cię zachwycą

  • Autor: mg
  • 22 sie 2017 11:33 (aktualizacja: 22 sie 2017 12:25)

Luksus i wyrafinowany smak – od lat właśnie takie skojarzenia przywodzą na myśl meble produkowane z litego drewna. Są przy tym kosztowne, a przez to elitarne – cóż, naturalny surowiec ma swoją wartość. Prezentujemy 10 kolekcji, które zachwycą nie tylko miłośników rozwiązań ekologicznych.

Meble do jadalni. Wolisz styl klasyczny czy nowoczesny?

Najczęściej na meble drewniane decydują się ludzie, którzy swoje najbliższe otoczenie traktują jako dowód ponadprzeciętnej pozycji i statusu społecznego, bądź też tacy, którzy w świadomy sposób aranżują dom lub mieszkanie w poszukiwaniu utraconego kontaktu z naturą. Pierwsi widzą w drewnie materiał będący oznaką luksusu, drudzy zaś – cenią je za naturalny charakter. Niezależnie od intencji kupującego meble wyprodukowane z litego drewna tworzą we wnętrzu niepowtarzalny klimat i są wyznacznikiem eleganckiego stylu. 

Meble z litego drewna są eleganckie, masywne i solidne. Ich bryły zwykle wpisują się w klasyczną stylistykę, stojącą pod znakiem regularnych podziałów i stonowanych wybarwień. Tym niemniej ostatnimi czasy meble tego typu projektowane są także z myślą o nowoczesnych wnętrzach.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA