Meble.com.pl - komfort na miarę

System "CORANO" to połączenie bieli z ciepłem koloru dębu. Dodatkowo w przeszklonych segmentach zastosowano ciepłe oświetlenie, które idealnie komponuje się z drewnianymi elementami, tworząc w pomieszczeniu ciepły i klimatyczny nastrój. Fot. Bydgoskie Meble

Meble z oświetleniem. Piękne kolekcje do salonu

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 07 cze 2016 08:24 (aktualizacja: 07 cze 2016 09:09)

Światło w meblach odgrywa bardzo ważną rolę - kreuje nastrój, podkreśla detale. Zobacz piękne kolekcje do salonu.

Meble z oświetleniem nie tylko wprowadzą do salonu przyjemny klimat, ale również zapewnią  dodatkowe źródło światła, które wieczorami z powodzeniem może zastąpić tradycyjne lampy. Chociaż to efekt dekoracyjny odgrywa tu najważniejszą rolę. Jeśli mamy w domu piękną porcelanę czy przedmioty, które chcielibyśmy wyeksponować, witryna z wewnętrznym oświetleniem, będzie do tego wręcz idealna. Oświetlenie często wydobywa także naturalne piękno samego mebla.

W salonach meblowych znajdziemy kolekcje wyposażone najczęściej w nowoczesne diody LED, które nie nagrzewają się i dzięki temu mogą być bez przeszkód używane nawet wśród delikatnego szkła czy przedmiotów czułych na podwyższone temperatury. Stosowany kolor światła i jego intensywność również mają znaczenie. Barwa zimna znacznie lepiej będzie się prezentować w nowoczesnych meblach, niż w meblach o klasycznym stylu. Doskonale pasuje do mebli w białym kolorze. Modnym zabiegiem, jaki stosują producenci, jest złote światło w meblach pokrytych drewnianym dekorem. Ciepły odcień światła wydobywa bowiem z drewnianych dekorów ich prawdziwą urodę.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA