Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Morano. Kolorowe szkło tworzy wyjątkowy klimat w połączeniu w białymi lakierowanymi frontami. Fot. Szynaka Meble

Meble z oświetleniem. Propozycje z polskich sklepów

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 02 marz 2016 09:43 (aktualizacja: 03 marz 2016 08:35)

Meble z oświetleniem cieszą się duża popularnością. Pięknie się prezentują oraz stanowią doskonałe źródło dodatkowego światła.

Wybór mebli wyposażonych w różnego rodzaju punkty świetlne jest dość szeroki. Producenci chętnie stosują oświetlenie zarówno w kolekcjach nowoczesnych, jak też klasycznych w formie. W przypadku kolekcji nowoczesnych światło pięknie podkreśla połyskujące powierzchnie frontów, a także przeszklenia oraz półki, dodając meblom cieplejszego wyglądu. W kolekcja stylowych taśmy świetlne podkreślają bryłę mebla, nadając jej lekkości oraz łagodząc jej masywny wygląd.

Wraz z popularyzacją oświetlenia LED światło można stosować w przeróżnych częściach mebla. Energooszczędne taśmy nie nagrzewają się więc podświetlenie witryn i półek nie stanowi problemu. Od dołu, od góry - światło możemy montować w zależności od tego, który element meblowy chcemy podkreślić. Lampy LED są trwałe, energooszczędne i ekologiczne. Dzięki nim możemy uzyskać właściwe oświetlenie w pomieszczeniu, bez obawy o podwyższone rachunki.

Kolejnym atutem LED-owych źródeł światła jest brak wpływu na częste włączenia i wyłączenia. Cechują się one krótkim czasem rozpalania do jasności, nie pobierając przy tym prądu, oraz mniej się nagrzewają od tradycyjnych źródeł światła.

Sprawdź piękne kolekcje z oświetleniem. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA