Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Torino odznacza się pięknem rysunku naturalnego olejowanego drewna dębowego. Charakterystyczne przecięcia na frontach dodają kolekcji nowoczesności. Fot. Szynaka Meble

Meble z oświetleniem. To jest teraz modne

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 05 kwi 2016 11:38

Meble z oświetleniem to doskonały sposób na wykreowanie w salonie nastrojowego klimatu. Zobacz modne kolekcje.

Oświetlenie w meblach to bardzo przydatna funkcja. Umieszczone w witrynach złotawe oświetlenie, nie tylko podkreśli urok samego mebla, ale również nada wnętrzu przytulny klimat. Jeśli zdecydujemy się na większą ilość przeszklonych mebli, oświetlenie w nich umieszczone będziemy mogli potraktować jako dodatkowe źródło światła w salonie. Zapalone wieczorami sprawi, że w salon stanie się przytulnym, klimatycznym miejscem do wypoczynku. 

Podświetlone witryny to także wspaniałe miejsce na wyeksponowanie eleganckiego serwisu kawowego, wszelkich dekoracji czy kryształów. Wydobędzie ono z przedmiotów ich naturalne piękno i sprawi, że będą w salonie zajmowały ważną, ozdobną rolę. Oświetlenie znajdziemy dziś nie tylko w klasycznych witrynach, ale również w komodach i półkach ściennych, dzięki czemu możemy wykreować w salonie niepowtarzalny styl.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA