Meble.com.pl - komfort na miarę

Meblościanka Neo to propozycja do nowoczesnych wnętrz. Białą bryłę mebla wzbogacono o chłodne, blade oświetlenie. Fot. Hulsta

Meble z oświetleniem. Zobacz jak pięknie wymodelować wnętrze

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 15 kwi 2015 11:21 (aktualizacja: 16 kwi 2015 09:51)

Światło modeluje wnętrza. Przy pomocy mebli z oświetleniem możemy dodatkowo wykreować w salonie niepowtarzalny nastrój. Zobaczcie, które meble to potrafią.

Światłem możemy kreować przestrzeń salonu. Oświetlenie w meblach nie tylko podnosi ich funkcjonalność, ale jest również doskonałym, dodatkowym źródłem światła w salonie, które szczególnie wieczorami potrafi stworzyć relaksujący klimat. Ma niewątpliwe znaczenie dekoracyjne. Za pomocą oświetlenia zagłówka łóżka, półek czy też progów komody możemy sprawić, że wnętrze będzie prezentowało się niezwykle stylowo.

Bardzo praktycznym, ale również estetycznym elementem jest oświetlenie w szafie. Nie tylko pozwala na swobodne poruszanie się wśród ułożonych wewnątrz ubrań, ale także ładnie je eksponuje. Dzięki wewnętrznemu oświetleniu w meblach możemy z łatwością odszukać przedmioty ukryte wewnątrz, nie zapalając głównego oświetlenia sufitowego. 

Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie prezentujemy kolekcje mebli, które za pomocą wbudowanego oświetlenia potrafią fantastycznie wymodelować wnętrze salonu. 

 

 

 

WASZE KOMENTARZE (2) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA