Meble.com.pl - komfort na miarę

Meble Ilum to kolekcja z charakterem. Dekor Deska Dębowa przypominający kolorystykę naturalnego dębu został połączony z białym wysokim połyskiem. Fot. Meble Forte

Meble z rysunkiem drewna. Tylko nowe kolekcje!

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 10 maj 2016 11:44

Za pomocą mebli z rysunkiem drewna możemy stworzyć w salonie przytulną i ciepłą aranżację. Zobacz, co nowego znajdziemy w salonach meblowych.

Meble z rysunkiem drewna mają wielu zwolenników. Uwielbiają je szczególnie ci, którzy cenią sobie przytulne i ciepłe aranżacje wnętrz. Jednak współczesne meble z dodatkiem drewna mocno różnią się od kolekcji, jakie znamy sprzed lat. Próżno szukać w nich przaśnych zdobień, masywnych kształtów, a nawet ciężkich form. Współczesne kolekcje są lekkie, mają prostą, przyjazną stylistykę i przede wszystkim doskonale wpisują się w obowiązujące trendy wnętrzarskie. 

W ostatnich sezonach najmodniejszym dekorem drewna był dąb. Do dziś nie traci on na popularności. Dzięki niemu meble są jasne, delikatne, ale również ciepłe. Producenci chętnie łączą dekor dębu z gładkimi powierzchniami laminowanymi. Modne zestawienia to - biel i drewno oraz szarości i drewno. 

Meble z rysunkiem drewna zyskają również zupełnie nowy styl, jeśli wzbogacimy je o wewnętrzne oświetlenie. Wnętrza witryn wyłożone fornirem z rysunkiem drewna, a następnie podświetlone delikatnym światłem (najlepiej ciepłym, o złotej poświacie) nadadzą wnętrzu wspaniały klimat i nastrój. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA