Narożnik Antigua marki Rom dostępny w kilkunastu rozmiarach, a także w skórze naturalnej, tkaninach, jak i połączeniu skóra ekologiczna i tkanina. Fot. Rom

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 17 kwi 2015 09:59 (aktualizacja: 20 kwi 2015 08:05)

Meble ze skóry. Piękne sofy do eleganckiego salonu

Eleganckie i wygodne. Sofy tapicerowane skórą, zarówno tą naturalną, jak i ekologiczną, są ciekawym elementem wystroju salonu. Warto ją mieć we własnym domu.

Skórzana sofa to idealny sposób na wprowadzenie do salonu elegancji i klasy. Nowoczesne modele zachwycają pięknymi kształtami i perfekcyjnym wykonaniem, zaś klasyczne niesamowitą wygodą i ponadczasowym szykiem. Jeśli chcemy, aby nasz salon prezentował się luksusowo, koniecznie powinniśmy zdecydować się na sofę tapicerowaną skórą. 

Spośród modeli dostępnych na polskim rynku znajdziemy zarówno narożniki, jak i tradycyjne sofy kilkuosobowe. Wybór odpowiedniego modelu powinien zależeć od wielkości pomieszczenia w jakim stanie, jak również od ogólnego wystroju wnętrza. Jeśli zastanawiamy się nad odsunięciem sofy od ściany, to modele wykończone skórą doskonale się do tego nadają. Wiele modeli ma bowiem eleganckie przeszycia i pięknie wykończoną tylną część oparcia. 

Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie znajdziecie piękne sofy tapicerowane skórą. Naturalną oraz w tańszej opcji - skórą ekologiczną. 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce