Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Loft to nowoczesne meble na wysoki połysk, połączone z elementami drewna. Dzięki nim stworzyć ciekawą meblościankę, z dużą ilością miejsca do przechowywania. Fot. Szynaka Meble

Meblościanka w salonie. Zobacz ciekawe propozycje

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 09 marz 2016 08:46 (aktualizacja: 31 marz 2016 08:18)

Funkcjonalna, modna i ponadczasowa. Dzięki meblościance przechowasz wygodnie rzeczy w salonie oraz zagospodarujesz ciekawie wnętrze.

Meblościanki kojarzą nam się z meblami z czasów PRL-u. Wówczas były najbardziej pożądanym wyposażeniem wnętrz. Zapewniały wygodę, pozwalały urządzić dosłownie cały salon. I choć nie zawsze zachwycały urodą, to każdy chciał je mieć. Mimo upływu lat nie straciły na swojej praktyczności, jednak ich wygląd zupełnie nie przypomina już meblościanek sprzed lat. 

Współczesne meblościanki to przede wszystkim wygodne rozwiązania modułowe. Możliwość łączenia ze sobą różnorodnych modułów pozwala stworzyć zestaw całkowicie odpowiadający na nasze potrzeby. Dzięki temu możemy zaaranżować funkcjonale miejsce do przechowywania w salonie. W meblościankach znajdziemy miejsce zarówno na książki, jak i drobne dekoracje, ale również zamykane szafki na dokumenty, miejsce na sprzęt RTV, a nieraz również barek. 

Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie prezentujemy najciekawsze modele meblościanek.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA