Meble.com.pl - komfort na miarę

Aby było bardziej miękko warto na łóżku porozrzucać mięsiste poduszki. Fot.Brose Copenhagen

Miękkie łóżka do sypialni - czyli prawdziwy relaks na 100%

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 13 maj 2014 08:18 (aktualizacja: 15 maj 2014 09:09)

Miękkie, eleganckie i wygodne. Łóżko z tapicerowaną ramą to nowoczesny mebel, który wprowadza szyk i klasę do każdego sypialnianego wnętrza.

Któż z nas nie lubi ułożyć się wygodnie na miękkim łóżku, w którym zmęczone ciało zapada się i doznaje maksymalnego odprężenia? Dlatego miękkie ramy łóżek to doskonały wybór dla tych, którzy cenią sobie przytulność oraz ciepły klimat w domu.

Miękkie łóżka występują najczęściej w formie pikowanej ramy, która często jest znacznie szersza niż materac na niej leżący. Dzięki pokaźnej szerokości łóżko już na pierwszy rzut oka, jeszcze zanim na nim usiądziemy, wygląda na wygodne. Zaletą pikowanej ramy łóżka jest nie tylko jej przyjemna stylistyka, lecz także bezpieczeństwo i komfort jaki daje. Nawet jeśli zdarzy się nam uderzyć w ramę podczas wchodzenia na łóżko, to nie będzie to tak bolesne jak w przypadku stelaża z twardego drewna.

Miękkie ramy łóżek posiadają także często pikowane zagłówki, które designersko ozdabiają sypialnię. Jeśli zaś zagłówek nie stanowi pierwszoplanowej ozdoby, to doskonale do miękkich ram pasują satynowe pościele, które czynią sypialnię jeszcze bardziej elegancką. Zaś duża ilość miękkich poduszek w kolorowych i wzorzystych tkaninach, nadają wnętrzu przyjemnego i domowego nastroju. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA