Meble.com.pl - komfort na miarę

"Funky" krzesła barowe z oferty firmy Dan-Form. Fot. Dan-Form.

Miękkie siedzisko i twarde oparcie - 15 oryginalnych krzeseł

  • Autor: kh
  • 17 lip 2014 15:25

Krzesła częściowo tapicerowane - czyli takie gdzie miękkie jest jedynie siedzisko - kierowane są na ogół na rynek kontraktowy. Jednakże równie dobrze sprawdzają się w domach i mieszkaniach. Oto galeria 15 ciekawych miękko-twardych krzeseł, które odnajdą się w każdym wnętrzu.

Krzesła częściowo tapicerowane cieszą się umiarkowanym zainteresowaniem klientów. Jak pokazuje doświadczenie sprzedawców, wielu konsumentów szukając modeli pasujących do jadalni, czy jadalnianego kącika wybiera albo modele w 100% twarde (wykonane z drewna, sklejki lub tworzywa), które łatwo utrzymać w czystości, albo też krzesła mające zarówno miękkie siedzisko jak i oparcie, gwarantujących większy komfort wypoczynku.

A szkoda, bo krzesła o bardziej oryginalnej i zaskakującej tapicerce oferować mogą równie wiele...

Wbrew pozorom modele takie, o ile są odpowiednio wyprofilowane, mogą być równie wygodne co "tradycyjne" krzesła, a do tego oferują ciekawe i niepowtarzalne wrażenia estetyczne. Uwagę budzą zwłaszcza oparcia wykonane zazwyczaj z drewna, sklejki lub wysokiej jakości tworzywa. Ich subtelne wygięcia, frezy, otwory, a także wybarwienie często staje się ozdobą nie do przecenienia.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA