Kolekcja PIATTO - UU50. Fot. Gamet S.A.

  • Autor: Marta Pancewicz
  • 23 paź 2017 13:41 (aktualizacja: 24 paź 2017 14:14)

Minimalizm w meblach. Wybierz modne uchwyty

Minimalizm na stałe zagościł w naszych wnętrzach. Meble w tym stylu powinny charakteryzować się pewnymi cechami, np. mieć uchwyty o oszczędnej formie.

Utrzymana w nowoczesnym stylu forma uchwytów będzie dopełnieniem wnętrz minimalistycznych, podkreślając tym samym ich szlachetny charakter. W zależności od wersji kolorystycznej mogą one potęgować wrażenie harmonii lub nadać wnętrzu "pazur", przełamując jasną kolorystykę wyrazistym akcentem.

Umiejętne połączenie surowości i elegancji to główne wyróżniki kolekcji "Piatto" (Gamet). Prosty, ascetyczny kształt i ciekawa kolorystyka uchwytów są uzupełnieniem jednolitych, lśniących frontów. Masywny model "UU50" sprawdzi się w zestawieniu z surowymi meblami, podkreślając skandynawski styl wnętrza.

Subtelna, lekko finezyjna forma kolekcji "Trapano" (Gamet) została przełamana delikatnym wzorem. W połączeniu z błyszczącymi frontami stanowi szykowny dodatek do wnętrz z nutą luksusu. Zastosowanie modelu "UU51" w mocnym kolorze będzie dobrze kontrastować z jasnymi, stonowanymi meblami.

Obie kolekcje składają się z uchwytów o rozstawach 128 i 160 mm. Dostępność w różnych pokryciach galwanicznych oraz lakierniczych daje szerokie możliwości aranżacyjne. W zależności od doboru koloru uchwyt może z łatwością wtopić się zarówno w styl subtelnego kobiecego wnętrza, jak i chłodnego loftu.  

Czytaj również: Organizery w meblach kuchennych - jak zachować porządek w szufladzie?

 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce