Meble.com.pl - komfort na miarę

Jadalnia Bianco marki Paged Meble prezentuje ciekawy stół na grubej nodze, z laminowanym, białym blatem. Do niego oczywiście pasują krzesła w bieli, a najlepiej na wygiętych płozach. Fot. Paged Meble

Modna jadalnia. Świetne kolekcje w bieli

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 10 sie 2016 10:24 (aktualizacja: 10 sie 2016 10:49)

Białe meble nie wychodzą z mody. Świetnie prezentują się także w jadalni. Zobacz nowości z oferty polskich sklepów.

Biel od pewnego czasu robi we wnętrzu zawrotną karierę. Jednak pomieszczeniem w którym jasne meble prezentują się wyjątkowo korzystnie, jest jadalnia. Wybierając meble o białej, jasnej barwie nie tylko podkreślimy jej elegancki, wysublimowany wygląd - taka jadalnia doskonale dopasuje się do otwartej kuchni. 

Dzisiejszy rynek oferuje nam meble do jadalni, w tym stoły czy krzesła o różnym kształcie, stylu i walorach użytkowych. Warto jednak wiedzieć, iż meble w salonie muszą być przede wszystkim funkcjonalne. Kwestią, na którą trzeba zwrócić uwagę, jest np. rozmiar i kształt stołu. W dużym, przestrzennym salonie, możemy pozwolić sobie na własną inwencję, jeżeli chodzi o wielkość stołu i jego kształt. W małym pomieszczeniu z pewnością lepszy będzie stół okrągły niż prostokątny. Będzie on pasował również do pomieszczeń kwadratowych.

Jeżeli wybierzemy stół z okrągłym blatem, zastanowić się należy także nad opcją stołu na jednej nodze. Trzy lub cztery nóżki podtrzymujące blat to mniejsza wygoda niż jedna centralna podpora, lecz bardziej funkcjonalna ze względu na większą stabilność. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA