Meble.com.pl - komfort na miarę

Kuchnia Cristallo. Doskonałym kontrapunktem dla zimnych, białych frontów w połysku są panele o wzorze ciepłego orzecha. Przełamują one zimną biel dodając kuchni elegancji. Fot. WFM Kuchnie

Modna kuchnia. 15 propozycji polskich producentów

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 22 paź 2015 14:32 (aktualizacja: 23 paź 2015 08:03)

Meble kuchenne w zestawie to rozwiązanie dobre i dość atrakcyjne cenowo. Sprawdź jakie propozycje są aktualnie dostępne w ofercie polskich producentów mebli.

W ofercie producentów dostępna jest szeroka oferta szafek i blatów, z których można skomponować indywidualny wystrój pomieszczenia kuchennego. Najprostszy komplet składa się z szafki pod zlewozmywak, szafek stojących, szafek wiszących wraz z jedną okapową oraz szafek z szufladami. Podstawowy zestaw jest przeznaczony do niewielkich wnętrz lub aneksów. Łatwo go wkomponować w przestrzeń kuchenną w której rząd szafek zaplanowany jest na jednej ścianie. Producenci oferują także propozycje, które możemy dowolnie rozbudowywać i tym samym tworzyć różnorodne układy, np. ciągów w kształcie litery L czy. U, z barem lub nawet wyspą. 

Gotowe zestawy są także funkcjonalne z innych względów. Szafki i szuflady wyposażone są w okucia renomowanych producentów, z wyspecjalizowanymi blatami, pojemnymi szafami na naczynia i sztućce. 

Zarówno aranżacja, jak i wygląd zewnętrzny mebli kuchennych są współcześnie dostosowane do nowej sytuacji kuchni jako co najmniej półotwartej albo wręcz całkowicie wyeksponowanej przestrzeni zintegrowanej z salonem, pełnoprawnej części strefy dziennej. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA