Meble.com.pl - komfort na miarę

Kuchnia Brick II z oferty Vigo Meble. Duet drewna i cegły prezentuje się bardzo stylowo. Fot. Vigo Meble

Modna kuchnia. Jasne i ciepłe propozycje z polskich sklepów

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 21 lis 2016 09:07 (aktualizacja: 27 lis 2016 12:32)

Zabudowa w jasnym kolorze to rozwiązanie idealne, gdy do dyspozycji mamy niewielką przestrzeń. Powiększy ją optycznie i rozświetli.

Meble utrzymane w jasnych barwach - i te w całkowicie „czystej” bieli, jak też przełamanej delikatną nutą beżu, szarości czy kości słoniowej posiadają wiele zalet. Biała kuchnia z dużymi gładkimi powierzchniami, zachowująca geometryczny porządek jest niezwykle elegancka. Nigdy się też nie znudzi, gdyż w każdej chwili można łatwo odświeżyć jej wygląd, zmieniając na przykład kolor ścian lub dodatków. Neutralne barwy dają też dużo możliwości aranżacji całego wnętrza kuchennego. Od umiarkowanego minimalizmu, poprzez industrializm, styl loftów, aż po kuchnie  z neobarokowymi akcentami, tj. gzymsy, sztukaterie, żyrandole i lustra.

Jasna kuchnia jest dużym wyzwaniem, jeśli chodzi o utrzymanie czystości, jednak jest też elegancka i ponadczasowa. Jasna kolorystyka mebli to także doskonała baza do zabawy z kolorem blatu. Ciekawie prezentują się np. blaty w ciemnej formie. Jest to również dość praktyczne podejście do miejsc, które w kuchni często ulegają zabrudzeniom. Mowa tu o okolicach kuchenek, czy zlewozmywaków. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA