Meble.com.pl - komfort na miarę

Kuchnia Soft Lack sprawdzi się we wnętrzu w stylu Loft. Posiada szklany blat oraz lakierowane fronty utrzymane w chłodnych odcieniach bieli, szarości oraz koloru niebieskiego. Fot. Nolte Küchen

Modna kuchnia. Meble w pięknych kolorach

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 17 paź 2016 09:32 (aktualizacja: 17 paź 2016 09:52)

Do gry wkraczają barwy i trendy, inspirowane modą ze światowych wybiegów – subtelne pastele, ciepła żółć, zieleń, energetyzujący granat czy zmysłowy fiolet to wschodzące gwiazdy kuchennej przestrzeni.

Kolorowa meble to propozycja dla osób lubiących oryginalne wnętrza. Wybór koloru przewodniego co prawda zależy wyłącznie od naszego gustu i nie da się ukryć, że wciąż namodniejszym kolorem w kuchni jest biel, coraz częściej jednak klienci decydują się na ożywienie bieli innym, bardziej wyrazistym kolorem, np. żółtym, fioletem lub czerwienią. To bardzo modne obecnie barwy.

Dużym powodzeniem cieszą się kuchnie monochromatyczne, w których kolorem przewodnim jest np. orzeźwiająca zieleń. Kuchnia w odcieniach zieleni wpływa na nasz optymistyczny nastrój, a co za tym idzie chętniej w niej przebywamy. Ciekawym trendem są także kuchnie w kolorach pastelowych. Meble w pastelowych odcieniach zieleni, różu czy błękitu, połączonych z bielą tworzą przytulne i nowoczesne wnętrze. 

Sprawdź piękne i modne propozycje w kolorze. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA