Meble.com.pl - komfort na miarę

Wysoka zabudowa pozwala na przechowywania dużej ilości suchej żywności, szczególnie, jeśli wyposażymy je w wygodne, wysuwane w całości systemy cargo. Może służyć jako spiżarka. Projekt: Agnieszka Hajdas-Obajtek. Fot. Bartosz Jarosz

Modna kuchnia. Meble z wysoką zabudową

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 23 cze 2017 09:42

Kuchnia z wysoką zabudową jest modna, a przy tym wygodna w użytkowaniu. Półki pod sam sufit pomieszczą wszystkie kuchenne przedmioty i akcesoria.

Półki rozciągnięte na całą długość ściany sprawią, że kuchnia zyskuje interesujący, nowoczesny wygląd i staje się bardziej funkcjonalna. Wysoka zabudowa pięknie prezentuje się, gdy nasza kuchnia zaplanowana jest na planie litery L lub U. Świetnie uzupełnia także aneks czy kuchnię równoległą. Tworzy subtelne tło dla kuchennego wnętrza, ale także dla strefy dziennej czy jadalni. 

Wysoka zabudowa posiada wiele zalet praktycznych. Oferuje dużo miejsca do przechowywania. Możemy uzupełnić ją o sprytne systemy aranżacji, które sprawią, że kuchenne przedmioty nie będą się przemieszczały podczas zamykania i otwierania szafki. W bardziej przestronnych kuchniach, w wysokiej zabudowie możemy ukryć nawet całą spiżarnię.   

Meble pod sam sufit to także idealne miejsce na sprzęt AGD. Montaż piekarnika, mikrofalówki czy ekspresu do kawy na wysokości wzroku sprawi, że kuchenne czynności staną się nie obowiązkiem, ale swego rodzaju przyjemnością. To także świetne miejsce na lodówkę pod zabudowę, która stanie się niewidoczna oraz wygodna w użytkowaniu. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA