Meble.com.pl - komfort na miarę

Kuchnia z blatem Noble Pietra Grey Fot: Technistone

Modna kuchnia. Nowe blaty z konglomeratu

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 26 kwi 2016 08:06

Nowe powierzchnie konglomeratowe – Noble Imperial Grey i Noble Pietra Grey powstały z inspiracji pięknem czystej, nieujarzmionej natury. Fotorealistyczne, dynamiczne wzory pozwolą nadać kuchennemu wnętrzu zdecydowany, lecz bardzo elegancki charakter.

Nowe, unikatowe blaty z linii Noble firmy Technistone na pierwszy rzut oka wyróżnia niespotykana głębia koloru oraz idealne odwzorowanie rysunku autentycznego marmuru. Jednak przy bliższym spojrzeniu można dostrzec w nich nieuchwytną grę żywiołów i pozornych przeciwieństw, ujętą w dynamiczne wzory przywołujące skojarzenia ze zjawiskami pogodowymi. Zarówno Noble Imperial Grey, jak i Noble Pietra Grey zachowane są w ciemnej, szaro-grafitowej kolorystyce z domieszką bieli. Dzięki swojej ciemnej barwie i wyrazistemu rysunkowi wprowadzą do nowoczesnych wnętrz nutkę żywiołowości i tajemniczości.

Nieuchwytna dynamika 

Powierzchnie konglomeratowe Noble Imperial Grey i Noble Pietra Grey intrygują niezwykłym, dynamicznym wzorem powierzchni, który został dodatkowo podkreślony odważną, ciemną kolorystyką. Charakterystyczny rysunek tworzony przez grafitowe szarości i białe akcenty nawiązuje do piękna nieskażonej natury. Dynamiczniejszą propozycją wśród dwóch nowości jest powierzchnia w odcieniu Noble Imperial Grey, przywodząca na myśl intrygujące głębie oceanu. Na ciemnografitowym tle pojawiają się białe użyłkowania, przypominające morską pianę. Nieregularne, pierzaste motywy w połączeniu z szarą kolorystyką dają wyjątkowy, trójwymiarowy efekt. Nieco subtelniejszą propozycją jest konglomerat w odcieniu Noble Pietra Grey. Szara powierzchnia zestawiona z białymi użyłkowaniami tworzy zaskakujący efekt wizualny, przywodzący na myśl zachmurzone niebo. Delikatne, białe wzory o naturalnym wyglądzie nadają powierzchni autentyczny wygląd, charakterystyczny dla naturalnych, niepoddanych obróbce kamieni.

Żywe kontrasty 

Powierzchnie Noble Imperial Grey i Noble Pietra Grey doskonale sprawdzą się jako prestiżowe uzupełnienie nowoczesnych, jasnych wnętrz, nadając im nietuzinkowego charakteru. Niezwykła głębia koloru i realistyczny wzór będą doskonale kontrastować na tle jasnych, gładkich powierzchni. Blaty z konglomeratu Noble Imperial Grey i Noble Pietra Grey doskonale zaprezentują się zwłaszcza w przestronnych wnętrzach urządzonych w stylu amerykańskim, w których dominują biele, beże, pastele i klasyczne akcenty wyposażenia. Na pierwszy plan w tego typu aranżacjach wychodzi wyspa kuchenna, którą warto dodatkowo wyeksponować takimi elementami, jak designerskie oświetlenie czy elegancki blat. Dzięki swojej zdecydowanej, ciemnej kolorystyce i ekskluzywnemu wyglądowi naturalnego kamienia blaty Noble Imperial Grey i Noble Pietra Grey staną się centralnym elementem aranżacji. 

Źródło: Technistone

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA