Meble.com.pl - komfort na miarę

Jasne drewno i matowe fronty w kolorze kawy z mlekiem, to duet bardzo na czasie. Kuchnia 84th Board Street, z kolekcji Traffic. Fot. Black Red White

Modna kuchnia. Nowoczesne aranżacje ocieplone drewnem

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 08 maj 2015 14:06 (aktualizacja: 11 maj 2015 08:14)

Nowoczesna kuchnia nie musi wyglądać chłodno i bezdusznie. Proste gładkie fronty z litego drewna czy forniru znakomicie ją ocieplą. Zobacz ciekawe aranżacje kuchni w nowoczesnym stylu ocieplonej drewnem.

Drewno we wnętrzach kuchni zadomowiło się na dobre. Nic dziwnego. Świetnie ociepla wnętrze i nadaje mu indywidualny charakter. Projektanci wnętrz chętnie wkomponowują je więc we fronty szafek, jako element wykończenia kuchennych blatów, podług i ścian.  Modne są kuchnie zarówno ocieplone drewnem patynowanym, jak też naturalnym lub egzotycznym. 

Decydując się na nowoczesną kuchnię wykończoną drewnem trzeba uważać, by nie stała się zbyt ciężka i monotonna. Dlatego najciekawiej prezentują się aranżacje, w których tylko cześć frontów jest wykończona fornirem, a reszta lakierem na wysoki połysk lub szkłem. Znakomicie wygląda połączenie fornirowanej wysokiej zabudowy i lakierowanej wyspy. Drewno na frontach szafek idealnie łączy się z połyskującymi, metalowymi sprzętami AGD. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA