Meble.com.pl - komfort na miarę

Kuchnia Terra w białym kolorze, w której centralne miejsce zajmuje funkcjonalna wyspa. Fot. Vigo Meble

Modna kuchnia. Nowości z polskich sklepów

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 10 lut 2017 10:14 (aktualizacja: 10 lut 2017 11:14)

Meble do kuchni możemy zrobić na zamówienie, w polskich sklepach nie brakuje jednak także gotowych propozycji. Sprawdź aktualne nowości.

Na rynku dostępnych jest wiele gotowych zestawów mebli kuchennych, znajdziemy je zarówno w wielkopowierzchniowych sklepach meblowych, jak i w ofercie producentów mebli. Zalet gotowych zestawów mebli kuchennych jest wiele. Pierwszą z nich jest ich atrakcyjna cena. Poszczególne szafki i moduły kosztują zwykle od 300 zł w górę, a ich koszt zależy głównie od ich wymiarów i wyposażenia, tj prowadnice, systemy organizacji czy uchwyty. W ofercie producentów mebli nie brakuje także zastawów przygotowywanych z myślą pod konkretne wnętrze. Cena takiego zestawu jest wówczas droższa oraz zależy od rodzaju i wykończenia frontów, blatu czy zastosowanych rozwiązań funkcjonalnych. Na korzyść takiej propozycji przemawia to, że możemy gotowy mebel zobaczyć zawczasu, jeszcze przed montażem. Dotknąć, otworzyć szafkę czy szufladę - wypróbować. 

Możliwość wyboru szafek umożliwia nam pełna kontrolę nad końcową ceną zestawu. W przypadku mebli na zamówienie nie zawsze możemy przewidzieć jej całkowity koszt. Gotowe zestawy mebli do kuchni to także dobra opcja dla osób, które nie mają czasu na spotkania z projektantem, stolarzem i wykonawcą. Wszystkie szafki pochodzące z gotowych zestawów są już przygotowane do montażu oraz dopasowane są do dostępnych na rynku sprzętów AGD, zlewów i blatów. Ponadto sam wybór segmentów i ich rozmiarów jest na tyle duży, że można je dopasować do niemal każdej przestrzeni. 

Sprawdź kolekcje mebli kuchennych dostępnych w polskich sklepach. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA