Meble.com.pl - komfort na miarę

Dziś kuchnie to nie tylko te, które zachwycają wyglądem, ale takie, które są praktyczne i funkcjonalne. Kuchnia Cleo jest tego najlepszym przykładem. Fot. Stolkar

Modna kuchnia. Piękne i funkcjonalne meble

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 10 lip 2015 11:13 (aktualizacja: 13 lip 2015 08:40)

Kuchnia to najważniejsze pomieszczenie w naszym domu. Jej aranżacja nie powinna być więc sprawą przypadku. Piękne meble oraz odpowiednie rozmieszczenie sprzętów to przepis na to, by nasza kuchnia była idealna.

Podstawowe zasady projektowania kuchni:

• Instalacje, czyli tak naprawdę rozmieszczenie sprzętów AGD trzeba ustalić na samym początku. Rozmieszczenie powinno być zgodne z zachowaniem zasad ciągu komunikacyjno – roboczego. To najważniejszy element, bez którego nie ruszycie do przodu. Do instalacji zaliczamy także elektrykę, która w kuchni jest szczególnie istotna. Sprawdźcie, czy wasza instalacja wytrzyma obciążenie wszystkich włączonych sprzętów kuchennych naraz.

• Sprzęt AGD należy wybrać przed projektem kuchni. Może wydawać się to dziwne, ale to konieczny warunek, żeby potem uniknąć przykrych niespodzianek typu niedopasowania.

• Oświetlenie: bardzo ważne w kuchni jest dobre oświetlenie - szczególnie nad blatami roboczymi. W tej roli doskonale sprawdzi się oświetlenie typu LED czy też wieńce oświetleniowe.

• Meble: należy wybrać takie aby służyły nam przez lata. Warto zainwestować w dobrą jakość frontów, mechanizmów szuflad i podnośniki.

Kuchnie produkowane w Fabryce Mebli Stolkar pozwalają urządzić wnętrze wygodnie i funkcjonalnie. Duży wybór szafek sprawia, że każdy zestaw może być niepowtarzalny. Różnorodność frontów daje możliwość wyboru aranżacji kuchni zarówno tradycyjnej, jak i nowoczesnej.

Utarło się, iż współcześnie produkowane meble stylowe i klasyczne nie są wystarczająco funkcjonale. Nic bardziej mylnego. W meblach tych występuje bardzo wiele praktycznych rozwiązań o czym świadczą małe szufladki, półeczki, które pozwalają nam przechowywać wiele przydatnych w kuchni rzeczy. W ofercie Fabryki Mebli Stolkar za przykład takiej kuchni można podać kuchnię Alinę lakierowaną na wysoki połysk w kolorze ponadczasowej bieli oraz Zofię w kolorze ciepłej wanilii, delikatnie muśniętej złotą patyną. Kupując właśnie takie kuchnie możemy jak najbardziej liczyć na funkcjonalność oraz niepowtarzalny design.

Styl nowoczesny charakteryzuje się prostymi, minimalistycznymi frontami, często bardzo geometrycznymi. Obecnie najpopularniejsze są proste fronty. W tej odważnej stylistyce dominuje połysk – fronty lakierowane, luxe, świadczące o zastosowaniu nowoczesnej, zaawansowanej technologii produkcji. Z oferty Fabryki Mebli STOLKAR do tego nurtu wpisuje się m. in. Goya oraz Acrilico, gdzie wysokie szafki wiszące (92 cm) dają ogromne możliwości i wprowadzają porządek co wiąże się z ich funkcjonalnością.

Nowością w ofercie Fabryki mebli Stolkar jest system Fresh, który idealnie pasuje do każdego wnętrza i pozwala wykorzystać maksymalnie przestrzeń, a dodatkowo nowoczesne wzornictwo i bogata kolorystyka sprawi, że Twoje wnętrze będzie doskonałe i funkcjonalne.

Fabryka Mebli STOLKAR
ul. Niskie Brodno 4
87-300 Brodnica
www.stolkar.pl

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA