Meble.com.pl - komfort na miarę

Kuchnia Tafne to modna aranżacja w wersji total look. Biała, lakierowana na wysoki połysk. Fot. Black Red White

Modna kuchnia. Topowe kolekcje z polskich sklepów

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 01 marz 2016 20:18 (aktualizacja: 02 marz 2016 08:27)

Piękna i funkcjonalna kuchnia to nie zawsze kolekcja sygnowana włoską czy niemiecką marką. Polscy producenci również oferują nam kuchnie wysokiej jakości i w najmodniejszych stylach.

Kuchnia to zaraz po salonie, jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu. Często przykładamy do jej urządzenia wiele uwagi i stawiamy na najlepsze z możliwych rozwiązania. Te zaś nie tylko oferują zagraniczni producenci mebli kuchennych, ale również polscy. 

W kuchniach naszych rodzimych producentów widać inspiracje zagranicznymi trendami. Z powodzeniem urządzimy więc kuchnie w nowoczesnym stylu, z lakierowanymi frontami pozbawionymi uchwytów, z doskonale poprowadzonym oświetleniem i AGD najwyższej jakości. Polscy producenci również stawiają na najwyższą jakość, dlatego też markowe okucia z wieloletnią gwarancją są niemalże standardem. W ofercie polskich producentów znajdziemy również modną, skandynawską stylistykę. Białe meble z elementami drewna, czy to na zamówienie czy w wersji gotowych szafek do samodzielnego montażu nie będą więc trudne do zdobycia. 

Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie prezentujemy najciekawsze kuchnie wyłącznie od polskich producentów. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA