Meble.com.pl - komfort na miarę

Łazienka jest elegancka i bardzo stylowa. Cały klimat wnętrza tworzą dekoracyjne dodatki. Projekt Małgorzata Galewska. Fot. Bartosz Jarosz

Modna łazienka. Tak ją urządzają Polacy

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 28 sty 2016 10:04 (aktualizacja: 29 sty 2016 09:04)

Można śmiało powiedzieć, że Polacy przywiązują dużo uwagi do tego jak wygląda ich łazienka. Sprawdźcie eleganckie i gustowne wnętrza z prawdziwych domów.

Architekci i projektanci wnętrz przekonują, że pokój łazienkowy jest niezwykle ważnym pomieszczeniem w naszym domu. To miejsce w którym powinniśmy się czuć swobodnie i komfortowo. W tym kontekście, szczególnie ważny jest wygląd łazienki. Powinna ona stylistycznie nawiązywać do reszty pomieszczeń w naszym domu i stanowić jego wizualne uzupełnienie.

Modne wnętrza łazienkowe są jasne i pełnie ciekawych rozwiązań. Nierzadko można w nich spotkać także niebanalne dodatki, np. pod postacią oryginalnej lampy czy też wykończenia ścian. Szczególnie modne aktualnie jest drewno, i to zarówno naturalne deski, jak też płytki wiernie naśladujące jego rysunek. Projektanci chętnie stosują elementy zainspirowane naturą ze względu na to, że to świetny sposób na wizualne ocieplenie aranżacji zbyt chłodnych w wyrazie.

W dzisiejszej galerii znajdziecie piękne i inspirujące wnętrza łazienek z mieszkań Polaków.   

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA