Meble.com.pl - komfort na miarę

Dwuosobowa sofa Cetros oprócz klasycznej formy posiada także funkcję spania. Rozkłada się poprzez wysunięcie dolnego siedziska do przodu. To doskonała propozycja do niewielkich salonów. Dodatkowo do kompletu można dokupić fotel. Cena: 1.644 zł. Fot. Libro

Modna sofa. Piękne modele do 2 tys zł

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 23 cze 2016 09:16 (aktualizacja: 23 cze 2016 09:17)

Wybór sof dostępnych w polskich sklepach jest bardzo zróżnicowany. Dziś prezentujemy modele do 1.500 zł.

Polskie sklepy obfitują różnorodne sofy i narożniki. Dostępne są siedziska obite zarówno skórą, jak i tkaniną, a przy tym oba materiały oferowane są w szerokiej palecie kolorystycznej tkanin. W znalazły także modele do mniejszych pomieszczeń, jak i duże do apartamentów i obszernych salonów.

Narożnik to mebel, który świetnie nadaje się do pokoju dziennego, szczególnie, gdy nie jest to duże pomieszczenie i zależy nam na odpowiednim zagospodarowaniu powierzchni. Niemal wszystkie oferowane narożniki posiadają funkcję spania, która może się przydać podczas wizyty gości lub podczas codziennego użytkowaniu naszej rodziny. Świetnie się sprawdza w sytuacji, gdy mamy aneks kuchenny - ze względu na swój nietypowy kształt może pełnić rolę mebla działowego.

Sofy i narożniki są bardzo funkcjonalne także z innych względów - niemal wszystkie posiadają pojemnik na pościel, które pozwalają na wygodne schowanie zimowych rzeczy pod siedziskiem.  

Zachęcamy do obejrzenia galerii. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA