Meble.com.pl - komfort na miarę

W ofercie kolekcji Harmony znajdują się dwa typy przestronnych szaf, dwie szerokości łóżka, stoliki nocne i komoda. Fot. Helvetia Wieruszów

Modna sypialnia. 15 kolekcji w nowoczesnym stylu

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 04 marz 2016 09:54 (aktualizacja: 07 kwi 2016 08:10)

Styl nowoczesny jest chętnie stosowany we wnętrzu sypialni. Czyste wizualnie i uporządkowane wnętrze sprzyja wypoczynkowi i pozwala na pełen relaks.

Nowoczesne meble do sypialni wyróżniają się prostą bryłą i geometryczną stylistyką. Są w zasadzie zupełnie pozbawione ozdób, dzięki temu nie przytłaczają wnętrza. Wręcz przeciwnie - tworzą z nim harmonijną i spójną całość.

W polskich sklepach najwięcej możemy spotkać nowoczesnych kolekcji w bieli, ale nie tylko - producenci równie chętnie lansują kolekcje z drewna, które równie pięknie wpisują się w nowoczesny klimat wnętrza. Łóżka, komody i szafy nadają nieco chłodnym w wyrazie, jasnym przestrzeniom odrobinę intymności oraz klimatu.

Inną alternatywną są nowoczesne zestawy w połysku. Tu wiodącą barwą jest biel, kolor kawy z mlekiem oraz czerń. Bywa, że barwy te zestawione są ze sobą na zasadzie kontrastu, nadając tym samym wnętrzu odrobinę nietypowego wyrazu. Szczególnie modne aktualnie jest także zestawienie płyty w połysku z dekorem drewna w jasnym odcieniu. Taka propozycja  nie przytłoczy wnętrza i nada mu nietypowy wyraz. 

Sprawdźcie kilka pięknych pomysłów na nowoczesną sypialnię.    

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA