Meble.com.pl - komfort na miarę

Łóżko we wnęce z dekoracyjną tapetą wyznaczy strefę spania w sypialni. Projekt: Małgorzata Mazur. Fot. Bartosz Jarosz

Modna sypialnia. Tak urządzisz ją w szarościach

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 22 sie 2016 09:21

Kolor szary jest chętnie stosowany w aranżacji wnętrz - zarówno pod postacią mebli, jak i dekoracji. Zobacz jak pięknie prezentuje się we wnętrzu sypialni.

Sypialnia to miejsce relaksu i wypoczynku, ważne jest więc, aby jej aranżacja sprzyjała wyciszeniu oraz zapewniała spokojny sen. W tym kontekście szarości to idealne rozwiązanie. Kolor szary można wprowadzić zarówno pod postacią mebli, dodatków, dekoracji okna czy ściany za łóżkiem. 

Szarości posiadają wiele zalet. Są stonowane i uniwersalne wzorniczo. Podobnie jak biel można je zestawiać i dowolnie miksować z każdym innym kolorem. Pięknie wygląda jako kolor przewodni, jest też świetnym tłem dla dodatków o intensywnych barwach.

Ciekawy duet tworzy z bielą bądź czernią. Dobrze komponuje się z kolorem żółtym i pomarańczowym. Nowocześnie i awangardowo wygląda połączenie szarości z odrobiną koloru czerwonego czy różowego. Wielbiciele przytulnych klimatycznych aranżacji z pewnością docenią zestawienie szarości z brązem i kolorem naturalnego drewna. 

Sprawdź kilka przykładów, które przygotowaliśmy dla was w naszej galerii. 

WASZE KOMENTARZE (2) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA