Meble.com.pl - komfort na miarę

Łóżko Dream Luxury Marina pasuje do sypialni w marynistycznym stylu. Fot. Swarzędz Home

Modna sypialnia. Zobacz najpiękniejsze łóżka

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 05 lip 2016 12:29 (aktualizacja: 05 lip 2016 14:05)

W sypialni spędzamy znaczną część swojego życia, a najwięcej czasu w łóżku. Warto więc zadbać, aby mebel ten był absolutnie wyjątkowy.

Oferta łóżek jest w salonach meblowych bardzo zróżnicowana - od klasycznych mebli drewnianych, poprzez tapicerowane, na nowoczesnych kończąc. Każdy więc znajdzie mebel odpowiedni dla siebie.

Jeśli urządzamy sypialnię w stylu nowoczesnym warto zwrócić uwagę na meble z dodatkowymi funkcjami. Regulowane zagłówki łóżka lub podłokietniki z nich wysuwane z pewnością pozwolą wygodnie poczytać w pozycji półsiedzącej, czy obejrzeć film. Łóżka z wbudowanym oświetleniem w zagłówku, to zaś ciekawy sposób na wprowadzenie do wnętrza sypialni przyjemnego klimatu. Oświetlenie takie może ponadto zastąpić tradycyjną lampkę nocną.

Modele tapicerowane sprawdzą się w klasycznych wnętrzach lub też bardzo kobiecych aranżacjach, jak glamour czy francuskiej. Łóżko tapicerowane to doskonały wybór, jeśli cenimy sobie przytulne i ciepłe wnętrza. Warto zwrócić uwagę na dekoracyjność zagłówka, bowiem to właśnie on gra główną rolę. Modne są obecnie zagłówki pikowane, wypełnione w zagłębieniach przeszyć ozdobnymi kamieniami.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA