Meble.com.pl - komfort na miarę

Łóżko eve zagłówkiem. Fot. eve Sleep

Modne łóżko: z zagłówkiem lub bez

  • Autor: Marta Pancewicz
  • 11 paź 2017 13:28 (aktualizacja: 11 paź 2017 13:50)

Nowe łóżko na rynku meblowym, które zachwyca formą i zapewnia dużą wygodę.

Każdy element łóżka został dobrany pod kątem estetyki, wytrzymałości oraz pierwszorzędnej jakości. Do jego wykonania posłużyła lita sosna, wyróżniająca się stabilnością i odpornością na drgania. Konstrukcja łóżka opiera się na smukłych, zwężanych nóżkach o popielatej barwie, idealnie korespondującej ze współczesnym wzornictwem. W podobnym kształcie zostały wykonane boczne belki, nadające ramie szyku. Funkcjonalnym rozwiązaniem jest 20 cm przestrzeń pomiędzy szkieletem ramy a podłogą, oferując miejsce na przechowywanie różnych, na co dzień nieużywanych, elementów wystroju domu czy mieszkania.

Poprzeczne, bukowe listwy, wspierające materac zostały lekko wygięte, dzięki czemu zapewniają sprężystość oraz przepływ powietrza. Stanowią one standardowe wyposażenie łóżka. Z kolei zewnętrzne listwy wykończone są wysokiej jakości włoską wełną.

Sprytny dodatek: zagłówek 

Każdy z nas ma inne potrzeby. Mając tego świadomość, eve oferuje łóżkow dwóch wariantach – z zagłówkiem lub bez. Wysokość zagłówka wynosi 110 cm, dzięki czemu podkreśla on charakter sypialni, jednocześnie nie dominując jej.

Prosty montaż 

Nikt nie lubi spędzać godzin nad niezrozumiałymi instrukcjami obsługi czy montażu, próbując złożyć tysiące elementów w jedną, spójną całość. Mając tego świadomość, projektanci eve postanowili ułatwić życie swoim klientom. Łóżko można skręcić za pomocą jednego małego klucza. Co ciekawe, inżynierowie brytyjskiej marki pomyśleli także o jego przechowywaniu. W wariancie łóżka z zagłówkiem, klucz znajduje się w poręcznej kieszeni w jego tylnej części, zaś w podstawowej wersji kieszeń umieszczono na spodniej stronie.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA