Meble.com.pl - komfort na miarę

Przedpokój September. Drewniane wstawki świetnie ocieplają białe, chłodne w wyglądzie bryły. Fot. Black Red White

Modne meble. 12 pięknych kolekcji do przedpokoju

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 07 paź 2015 12:53 (aktualizacja: 08 paź 2015 09:22)

Szukasz ciekawego i funkcjonalnego pomysłu na urządzenie przedpokoju? Prezentujemy kolekcje, które sprawią, że strefa wejściowa zaprezentuje się schludnie i atrakcyjnie.

Funkcjonalne urządzenie przedpokoju to nie lada wyzwanie. Przestrzeń ta, w większości polskich mieszkań jest zwykle wąska i mało ustawna. Meble można wykonać na wymiar u stolarza, jednak warto przyjrzeć się także kolekcjom dostępnym w sklepach meblowych, które są z pewnością tańszą, a wcale nie mniej atrakcyjną opcją.

Wybór mebli do przedpokoju jest coraz bardziej zróżnicowany, a same kolekcje wyróżniają się ciekawym wzornictwem oraz kolorystyką. Pojemne, a jednocześnie zgrabne w formie bryły pozwalają z łatwością zaaranżować nawet najbardziej wymagającą przestrzeń wejściową domu. W zestawie zazwyczaj dostępna jest szafa z lustrem, zgrabna komoda z miejscem na buty oraz wieszak na kurtki i płaszcze.

Jeśli rozmiar naszego przedpokój na to pozwala, tuż przy drzwiach warto ulokować ławkę na której możemy usiąść podczas zdejmowania butów, co zapewni chwilę wytchnienia dla nóg. Większość ławek jest wyposażona w szuflady, półki lub kosze. To idealne schowki do przechowywania drobnych rzeczy. Aby jeszcze bardziej zwiększyć funkcjonalność przedpokoju, obok ławki można powiesić półkę na kapelusze z wieszakiem. 

Zobacz piękne kolekcje, które sprawią, że przedpokój zyska ciekawy i świeży wygląd. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA