Meble.com.pl - komfort na miarę

Domenica marki Black Red White to kolekcja, która zwraca na siebie uwagę oryginalnymi uchwytami, jak również modnymi frontami w bieli na wysoki połysk. Cena zestawu na zdjęciu: 2.836 zł. Fot. BRW

Modne meble. Świetne kolekcje do 3 tysięcy złotych

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 05 maj 2015 14:07 (aktualizacja: 06 maj 2015 08:30)

Niedrogie i ładne meble? Tak, to jest jak najbardziej możliwe. Dziś prezentujemy najciekawsze kolekcje do salonu, za które nie zapłacicie więcej niż 3 tysiące złotych.

Mając dużą sumę pieniędzy nie jest trudno urządzić ciekawie i gustownie salon. Co, jeśli nie możemy sobie pozwolić na wydanie kwoty większej niż 3 tysiące złotych? Okazuje się, że w tym przedziale cenowym wybór jest równie duży i co najważniejsze - ciekawy. 

Tańsze meble wcale nie muszą oznaczać gorszej jakości. Ich niższa cena opiera się wyłącznie na tym, że wykonane zostały nie z naturalnego drewna, a z płyty MDF, jednak wykończeniem i jakością wewnętrznych systemów wcale nie odbiegają od droższych mebli. Wiele dostępnych na rynku kolekcji mebli ze średniej półki cenowej jest wykończona naturalnymi fornirami, dzięki czemu do złudzenia przypominają meble z naturalnego surowca.

Za 3 tysiące złotych możemy kupić pełną kolekcję mebli do salonu, w skład której wchodzą pojemna komoda i szafa, witryna, półki ścienne, szafka RTV oraz kawowy stolik, czyli wszystko to, czego potrzeba aby salon był pełny i funkcjonalny. Dzięki takiej ilości mebli z powodzeniem znajdziemy miejsce na schowanie obrusów, stołowej porcelany - wyjmowanej tylko od święta, najróżniejszych bibelotów, ważnych dokumentów czy książek.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA