Meble.com.pl - komfort na miarę

W kolekcji Alhambra znajduje się wiele zróżnicowanych elementów, dzięki czemu meble można dokładnie dopasować do potrzeb wnętrza i urządzić je na własny, niepowtarzalny sposób. Fot. Black Red White

Modne mieszkanie. Postaw na szykowne, ciemne meble

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 20 lis 2016 08:00

Ciemne meble zostały nieco zapomniane w ostatnich sezonach. Przypominamy jak pięknie prezentują się w salonie.

Meble wykończone ciemna okleiną to bardzo bezpieczne rozwiązanie wzornicze. Ciemne meble łatwiej dopasować kolorystycznie do podłogi, ścian czy dodatków. Najczęściej pojawiają się w aranżacjach wnętrz w stylu klasycznym czy eklektycznym. W nowoczesnych aranżacjach przeważnie stosowane są jasne barwy - zwłaszcza jeśli chodzi o meble, jednak nowoczesny wystrój wnętrza również nie wyklucza ciemnych mebli.

Meble w kolorze ciemnego dębu czy orzecha pięknie prezentują się na tle białych ścian, na których mogą pojawić się obrazy lub fantazyjne grafiki. Ciemne regały czy szafki z otwartymi, podświetlonymi półkami to świetny sposób na wyeksponowanie rodzinnych pamiątek czy ulubiony dekoracji. W jasnym ciemne bryły mebli mogą przełamywać monochromatyczną aranżację wnętrza, a w ciemnym - wprost przeciwnie - będą idealnym uzupełnieniem, tworzącym spójny i ciekawy wystrój.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA