Meble.com.pl - komfort na miarę

Wąska szafka na buty pozwala na ustawienie jej w nawet najciaśniejszych kątach przedpokoju. Mimo swoich niewielkich rozmiarów w szafce zmieści się spora ilość butów. Fot. Nomet

Modne mieszkanie. Świetne sposoby na przechowywanie butów

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 25 sie 2015 12:01 (aktualizacja: 26 sie 2015 07:49)

Obuwie to ta część naszej garderoby, która jest dość problematyczna jeśli chodzi o przechowywanie. Dziś pokazujemy kilka wygodnych i sprytnych sposobów na buty...

Odpowiednie przechowywanie butów to dość duże wyzwanie. Nie łatwo jest bowiem utrzymać porządek w szafce przepełnionej butami, w której ulubione szpilki czy delikatne balerinki łatwo mogą ulec ubrudzeniu, a nawet zniszczeniu. Możemy temu zapobiec stosując w naszych garderobach czy szafach specjalistyczne akcesoria, stworzone właśnie z myślą o butach. 

Są one niezwykle funkcjonalne. Pozwalają nie tylko maksymalnie wykorzystać miejsce w garderobie, ale też zapewniają swobodną cyrkulację powietrza, dzięki czemu buty zachowują swój idealny wygląd przez lata. Półki, wieszaki i szuflady pozwalają na ułożenie wielu par w taki sposób, by nie dotykały, nie brudziły się nawzajem, a ich kształt pozostawał nienaruszony. Odpowiednie systemy pozwalają także na wyeksponowanie oraz podkreślenie urody poszczególnych butów, co dla wielu kobiet, a często też mężczyzn ma niemałe znacznie.  

Wśród najpopularniejszych sposobów możemy wymienić półki wykonane z odpowiednio wyprofilowanych drutów, drabinek i relingów, przypominających nieco stelaże. Najczęściej mocowane są one do ścian bocznych lub tylnych naszej szafy. Innym nie mniej funkcjonalnym rozwiązaniem są kosze, a także szuflady, które pozwalają na ustawienie kilku par butów w idealnym porządku. Po więcej inspiracji zapraszamy do dzisiejszej galerii zdjęć. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA