Meble.com.pl - komfort na miarę

Połączenie bieli i drewna nie wychodzi z mody. Kolekcja Emba łączy w sobie chłód białych, lakierowanych frontów z ciepłej drewnianego dekoru. Idealna do stworzenia przytulnej aranżacji. Fot. Helvetia Wieruszów

Modne mieszkanie. Wybierz białe meble ocieplone drewnem

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 17 kwi 2015 09:44 (aktualizacja: 20 kwi 2015 08:03)

O dobroci białego koloru we wnętrzach można opowiadać godzinami. Lubują się w nim Skandynawowie, miłośnicy wnętrz rodem z francuskich Prowansji oraz minimalistycznych, chłodnych aranżacji. A co proponują polscy producenci mebli?

Modna na białe wnętrza nie ustaje. Modne są dziś nie tylko białe ściany, ale też meble w białym kolorze. Do wyboru jest naprawdę wiele modeli i wszystkie zaskakują różnorodnością stylów oraz wykończenia. Najpopularniejszym obecnie zestawieniem jest biel w wysokim połysku ocieplona elementami naturalnego drewna, np. w postaci korpusów. 

Producenci mebli bawią się tym zestawieniem wymyślając coraz to ciekawsze kolekcje i tak, dzięki temu mamy możliwość zastosowania w salonie białych mebli, które nie wyziębią optycznie pomieszczenia. Drewno dobrze wygląda zarówno na tle matowych, jak i lakierowanych, białych powierzchni. Może być zastosowany jako front przy białych korpusach, jako delikatna wstawka lub drewniana półka wśród białych segmentów. Biel ma naturalną tendencję do czynienia pomieszczeń większymi, dlatego jest tak popularna w aranżacji małych mieszkań. Jeśli więc nęci nas zakup białych mebli, ale obawiamy się, że stworzymy w domu mroźny klimat, to warto wybrać kolekcję, która łączy w sobie właśnie biel i drewno.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA