Meble.com.pl - komfort na miarę

Sofa w kolorze słodkiego wina doskonale skomponuje się ze stolikiem w kolorze ciemnego orzecha. To połączenie, dzięki któremu wnętrze będzie eleganckie. Fot. Furniture Village

Modne mieszkanie. Zobacz jak dopasować sofę i stolik w salonie

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 09 kwi 2015 08:53 (aktualizacja: 10 kwi 2015 08:38)

Modne mieszkanie przestrzega zasad doskonałego dopasowania przedmiotów. To absolutny klucz do ciekawego i dobrze urządzonego wnętrza. Zobaczcie jak dopasować sofę i stolik w salonie, aby tworzyły piękną i funkcjonalną parę.

Ciężko sobie wyobrazić funkcjonowanie w salonie bez niskiego stolika. Podając gościom kawę w filiżance i ciasto na talerzyku, przecież nie będą trzymać ich cały czas w dłoniach. Gorzej, gdzie mieliby je odstawić? Na kolano, na podłogę? Dlatego właśnie stolik kawowy jest nieodłącznym elementem wyposażenia salonu i razem z sofą, tworzy doskonale zgraną parę. 

Jednak na funkcjonalności się nie kończy. Stolik powinien pasować do swojej większej towarzyszki. Niekoniecznie musi pochodzić z tej samej kolekcji, jednak powinni się uzupełniać. Wariacji na temat stolików kawowych jest nieskończenie wiele. Od klasycznych modeli na czterech nóżkach, masywnych pni drzewa, po minimalistyczne modele przypominające kuchenną tacę na jednej nodze. 

Aby przekonać się, jak piękną parą może być sofa i stolik kawowy, wystarczy zajrzeć do galerii zdjęć. Miłego oglądania...

 

 

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA