Meble.com.pl - komfort na miarę

Półki dostępne w ramach kolekcji Antica. Można je zamontować nad zagłowiem łóżka, dzięki temu książki pozostają na wyciągnięcie ręki. Fot. BRW

Modne półki. Propozycje klasyczne i nowoczesne

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 10 lis 2015 15:32 (aktualizacja: 12 lis 2015 08:23)

Wybór półek na których możemy przechowywać książki jest bardzo bogaty. Zarówno jeśli chodzi o ich kształt, jak też rodzaj materiału z którego są wykonane.

Jak w praktyczny sposób wykorzystać przestrzeń na ścianach? Wiszące i stojące półki poradzą sobie z tym zadaniem znakomicie. To świetny sposób na przechowywanie książek, które przecież powinny mieć „wygodne” i reprezentacyjne miejsce w domu.

Duża i funkcjonalna półka pomoże je łatwo posegregować, a co za tym idzie - później bez problemu odszukać. Półki są także nieodłącznym elementem domowego biura. Główną rolę odgrywają w nim dokumenty i segregatory. Aby można było łatwo je przechowywać potrzebny jest duży i funkcjonalny regał. 

Oprócz zwykłego regału lub szafki na książki, warto zastanowić się nad wyborem czegoś bardziej oryginalnego. Taki mebel powinien zająć w domu reprezentacyjne miejsce, ponieważ to świetny sposób na nadanie wnętrzu stylu i charakteru. 

Zobaczcie co proponują producenci.  

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA