Ścianka telewizyjna może posłużyć również do podzielenia większej przestrzeni. Projekt: Katarzyna Mikulska-Sękalska Fot. Bartosz Jarosz

Ścianka telewizyjna może posłużyć również do podzielenia większej przestrzeni. Projekt: Katarzyna Mikulska-Sękalska Fot. Bartosz Jarosz

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 08 maj 2016 21:58 (aktualizacja: 09 maj 2016 08:08)

Modne pomysły na szafkę pod telewizor

Umiejscowienie telewizora w salonie często bywa niemałym problemem. Rozwiązaniem mogą być niskie szafki przystosowane do ustawienia na nich odbiornika. Zobacz, co jest teraz modne.

Telewizor w salonie zajmuje dziś zaszczytne miejsce. Producenci wiedząc to, oferują coraz ciekawsze i wymyślne rozwiązania na to, jak można odbiornik wyeksponować. Dzięki temu telewizor będzie nie tylko urządzeniem do oglądania programów czy filmów, ale również może pełnić rolę ozdobną. 

W małych wnętrzach doskonale sprawdzą się meble RTV, które zapewniają również dodatkowe miejsce do przechowywania - nie tylko płyt DVD, ale także innych przedmiotów domowego użytku. Ciekawym rozwiązaniem są też regały wyposażone w przesuwny front, za którym można telewizor ukryć. Ponadto w salonach meblowych znajdziemy również kolekcje, które oferują możliwość zawieszenia telewizora na zintegrowanej z systemem ściance. Ogromna ilość rozwiązań stosowanych dziś w meblach RTV sprawia, że z pewnością każdy znajdzie odpowiednią dla siebie szafkę pod telewizor. 

Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie prezentujemy modne sposoby na umiejscowienie telewizora w salonie. 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce