Meble.com.pl - komfort na miarę

Zestaw sof "Stella" firmy Gala Collezione. Cena ok. 4770 zł Fot. Gala Collezione

Modne trzyosobowe sofy. Zobacz zdjęcia i ceny!

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 26 sie 2014 11:50 (aktualizacja: 27 sie 2014 09:31)

Dwuosobowa sofa zazwyczaj jest niewystarczająca. Za mała i z niewielką ilością funkcji. Zaś narożnik często dla wielu osób okazuje się za duży lub za drogi. Co wówczas zrobić? Warto rozejrzeć się za trzyosobową sofą, która oferuje pełen wachlarz udogodnień.

 Jej zalety można wymieniać bez końca. Po pierwsze zmieści się na niej więcej osób, a powierzchnia, jaką zajmuje w pokoju wcale nie jest wiele większa niż w przypadku sofy na dwa miejsca. Po drugie sofy trzyosobowe są często wyposażone w system spania, a nawet jeśli go nie posiadają, to siedzisko jest na tyle długie, że i tak może się na nim przespać jedna osoba.

Różnice cenowe w przypadku sof trzyosobowych są ogromne. Wszystko zależy od jakości jej wykonania, od tego jakimi materiałami została obszyta, a także czy ma wbudowane różne systemy. Wiadome jest, że sofa tapicerowana skórą będzie znacznie droższa od tej, która jest obszyta klasycznym materiałem. Podobnie ceny mocno różnią się pomiędzy sofami rozkładanymi, posiadającymi funkcję spania, jak i tymi, które tych udogodnień nie posiadają.

Warto więc zastanowić się, jaka sofa i z jakimi funkcjami będzie nam potrzebna. W galerii natomiast pokazujemy różne rodzaje, od tych stylizowanych i nierozkładanych, po sofy, które ilością swoich funkcji są w stanie spełnić nawet największe wymagania użytkownika.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA